Święto Nowego Roku

Święto Nowego Roku - klas początkowych odbyło się wesoło.

W I części uczniowie klas litewskich deklamowali świąteczne wiersze i śpiewali piosenki, zaś klasy polskie 2 - 4 pod przewodnictwem starszego nauczyciela klas początkowych, Pani Janiny Lobaczewskiej, przedstawili inscenizację bajeczki „Jaś i Małgosia”. Za tak piękny występ 2 - 4 klasa polska została wyróżniona dyplomem. W II części święta zawitał do nas Św. Mikołaj wraz ze Śnieżką, którzy zachęcili dzieci do wspólnej zabawy.   Każde dziecko otrzymało prezenciki oraz słodycze.

Szkoła Podstawowa w Wielucianach wyraża  podziękowania rodzicom za finansowanie imprezy Noworocznej a także chcemy serdecznie podziękować firmie „UAB Konis” (Kotłownia w Wielucianach) za przekazanie słodkich prezentów uczniom klas 1-10.