Laimėjimai

1. UAB „EMP recycling“ padėkos raštai ekologinio projekto „Atsakingumas“ dalyviams už šaunią idėją ir naują seno šaldytuvo „rūbą“. Projekto mokykloje vadovė – biologijos vyresn. mokytoja Lidija Tamulėnienė. Projekte dalyvavo:

Gintarė Lukošiūtė (7 liet. kl.)

Samanta Dovgialo (7 liet. kl.)

Ilona Petrulionytė (7 liet. kl.)

Vitold Stankovskij (8 liet. kl.)

Jelizaveta Davydova (8 liet. kl.)

Marta Bartoševič (8 liet. kl.)

Andžela Lotach (9 liet. kl.)

Linas Rulko (9 liet. kl.)

Stepas Šimkūnas (9 liet. kl.)

Marek Tumul (9 lenk. kl.)

Mark Tomaševič (9 lenk. kl.)

Violeta Lisecka (9 lenk. kl.)

Aliona Filipovič (9 lenk. kl.)

Edvard Stankievič (9 lenk. kl.)

Mantas Abarius (10 liet. kl.)

Sergej Lotach (10 liet. kl.)

Erik Neverkevič(10 liet. kl.)

Robertas Vasiliauskas (10 liet. kl.)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

2. Vilniaus apskrities viršininko administracija apdovanoja  Vėliučionių  pagrindinės mokyklos komandą, krepšinio varžybose užėmusią I –ąją  vietą, o virvės traukimo –II- ąją  (Parengė  vyresn. kūno kultūros  mokytojas  Arūnas  Bundonis)

Varžybose dalyvavo:

Mantas Abarius ( 10 kl.)

Sergėj Lotach ( 10 kl.)

Erik Neverkevič ( 10 kl.)

Robertas Vasiliauskas ( 10 kl.)

Stepas Šimkūnas ( 9 kl.)

Vitold  Stankovskij  ( 8 kl.)

Edgar Klim  ( 8 kl.)

3. Vertimų ir iliustracijų  projektas ,,Tavo žvilgsnis“  apdovanoja  diplomu  Gintarę  Lukošiūtę  už  labai gerą  teksto vertimą ( Parengė vyresn. anglų  kalbos  mokytoja  Marija  Andrijevska)